zespół muzyczny warszawa

Muzycy


filip

Ali Al Ani

Finalista programu „X Factor”. Zwycięzca „Szansy na Sukces” z udziałem Dody. Odtwórca roli Ryana Evansa w „High School Musical on Stage” w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Występował obok Ryszarda Poznakowskiego, Andrzeja „Piaska” Piasecznego i Dody!


karolina

Karolina Żółkiewska

Absolwentka Państwowych Szkół Muzycznych oraz Szkoły Musicalowej przy Teatrze Muzycznym ROMA. Występowała w Śródmiejskim Teatrze Muzycznym oraz Teatrze Rozmaitości. Kształciła swój głos m.in. u Ewy Cybulskiej. Laureatka m.in. Warszawskiej Tulipanady i „Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów” gdzie zdobyła Złotą Wenę. Wyśpiewała sobie także GRAND PRIX i nagrodę specjalną od Justyny Steczkowskiej podczas „Festiwalu Piosenki Międzynarodowej”.


lukasz

Łukasz Niedzielski - instrumenty klawiszowe

Absolwent Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, solista, laureat wielu konkursów i festiwali, akompaniator w teatrze Rampa w Warszawie. Współpracuje z Markiem Kościkiewiczem.


adrian

Adrian Wardęga - gitary

Kompozytor, aranżer, muzyk sesyjny, pedagog. Studiował na Wydziale Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Dokonał nagrań do I edycji IDOL-a. Twórca muzyki do reklam TV i radiowych. Współpracował m.in. z Oddziałem Zamkniętym, Magdą Famme, Agnes Anais, Piotr Pniak (Proletariat), Pan Lejzi.


dawid

Dawid Daszkiewicz-Dąbrowski - gitara basowa

Absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Koncertował m.in. z Kasią Kowalską, Eweliną Flintą, Lorą Szafran. Brał udział w sesjach nagraniowych z Dorotą Miśkiewicz, Grzegorzem Turnauem, Anią Szarmach. Prowadzi działalność pedagogiczną w państwowych szkołach muzycznych oraz jako właściciel Centrum Kształcenia Muzycznego.


lukasz

Maciej Caputa - perkusja

Muzyk, perkusista, kompozytor, aranżer, pianista. Kształcił się pod okiem takich perkusistów jak Derrick Mckenzie (Jamiroquai) czy Michael Shack (Kate Ryan, Katie Melua). Jego 25-letnie doświadczenie estradowe (od zespołów kilkuosobowych do dużych orkiestrowych projektów muzycznych) stawia go w czołówce polskich perkusistów. Jest właścicielem Szkoły Perkusyjnej. Na stałe związany z grupą OKTAN BAND. Jako muzyk sesyjny i kontraktowy współpracuje z wieloma artystami jako sideman.

KONTAKT Z NAMI


Zespół Muzyczny OKTAN BAND
Centrum Kształcenia Muzycznego
ul. Ogrodowa 39/41
00-873 Warszawa
e-mail: oktanband@gmail.com
tel. 606 370 949

www.oktanstudio.pl
www.nauczymyciegrac.pl

PARTNERZY

zespół muzyczny na wesele